لورآل همواره سعی در تامین نیازهای زیبایی مخاطبان خود داشته است. امروزه سهم عمده ای از این مخاطبان را آقایان تشکیل میدهند. لورآل با سری محصولات مردانه ی خودL’Oreal Paris Men Expert ، مراقبت از پوست و رسیدگی به سلامت و طراوت پوست را برای آقایان پر مشغله ی امروزی ساده تر کرده است. روزهای کاری شلوغ و پر جنب و جوش عامل اصلی خستگی زیاد چشم ها و پوست صورت هستند، لورال محصولاتی را به آقایان معرفی میکند که آثار خستگی از جمله سیاهی دور چشم و پف زیر چشم را از روی صورت پاک کرده و طراوت را به پوستشان با ...

محصولات آرایشی و بهداشتی مردانه لورآللوازم بهداشتی مردانه,ژل شستشوی مردانه,لوسیون ضد خستگی

 
لورآل همواره سعی در تامین نیازهای زیبایی مخاطبان خود داشته است. امروزه سهم عمده ای از این مخاطبان را آقایان تشکیل میدهند.

 

لورآل با سری محصولات مردانه ی خودL’Oreal Paris Men Expert ، مراقبت از پوست و رسیدگی به سلامت و طراوت پوست را برای آقایان پر مشغله ی امروزی ساده تر کرده است.


روزهای کاری شلوغ و پر جنب و جوش عامل اصلی خستگی زیاد چشم ها و پوست صورت هستند، لورال محصولاتی را به آقایان معرفی میکند که آثار خستگی از جمله سیاهی دور چشم و پف زیر چشم را از روی صورت پاک کرده و طراوت را به پوستشان باز می گرداند.

 

سری Hydra Energetic  شامل محصولات زیر است:
- ژل شستشو و خنک کننده صورت
- لوسیون ضد خستگی و آبرسان صورت
- ژل مرطوب کننده مخصوص ریش
- ژل آبرسان 24 ساعته صورت
- سرم دور چشم حاوی ویتامین C  و کافئین


می توانید محصولات L’Oréal Paris Men Expert  را از نمایندگی فروش آنلاین محصولات لورال – فروشگاه اینترنتی روبان – تهیه نمایید.
www.ruban.com

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه