مهناز افشار در 21 خرداد سال 1356 (11 ژوئن 1977) در تهران به دنیا آمد. او در رشته علوم طبیعی (تجربی) در دبیرستان فارغ التحصیل شد.

مهناز افشار در ۲۱ خرداد سال ۱۳۵۶ (۱۱ ژوئن ۱۹۷۷) در تهران به دنیا آمد. او در رشته علوم طبیعی (تجربی) در دبیرستان فارغ التحصیل شد. پس از فارغ التحصیلی، یکی از بستگان وی که معاون امور تئاتر در دانشکده “سوره” بود او را به موسسه فرهنگی هنری “حنانه”معرفی کرد. با کمی مطالعه بر اجرا های ویدئویی در سال های بعد، او در کار “کتاب اول” ، به کارگردانی داریوش مهرجویی شرکت کرد.

کمی درباره مهناز افشار، بازیگر مطرح سینما و تئاتر...

 

بعدها، او توسط خانم شمسی فضل الهی دعوت شد تا در یک مجموعه تلویزیونی به نام “گمشده” به کارگردانی مسعود نوایی بازی کند که این اولین بازی حرفه ای رسمی وی در صنعت تلویزیون است. کار حرفه ای اوبا بازی در یک فیلم به نام دوستان به کارگردانی عبدالله اسکندری ادامه پیدا کرد. با این که این فیلم بر روی پرده ی سینما ها قرار نگرفت.

کمی درباره مهناز افشار، بازیگر مطرح سینما و تئاتر...

اولین اجرای رسمی او به عنوان یک بازیگر در صنعت سینما مربوط به یک کار به نام شور عشق می باشد، که نظرات مثبت مخاطبان و منتقدان را درآن زمان دریافت کرد. پس از به دست آوردن شهرت قابل توجهی برای آن اجرا، او بعد از آن در “آتش بس” و “سالاد فصل” به شکل جنجالی ظاهر شد.

منبع: ileev

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه